65Cm PRO Purpistool Large Teflon Coating PP2

PP2
    Levertijd:1-3 dagen
Bestel
  • Beschrijving
  • Meer
  • Specificaties

Uiterst professional 65cm lang purschuim pistool, geheel vervaardigt uit kwalitatief teflon gecoat metaal met kunststof handvat. De teflon coating zorgt ervoor dat het pistool eenvoudig te reinigen is. De dosering instelling knop die prettig te bedienen is bevind zich direct achter de metalen trekker. Dit purschuim pistool is te gebruiken met ieder merk pistool purschuim. De lengte van de spuittuit is 50cm.
 
Let op!
Reinig het pistool na gebruik direct met speciale PUR reiniger en laat de pur reiniger op het spuitpistool gemonteerd. Probeer het pur pistool niet te demonteren aangezien alle schroefdraden gelijmd zijn. Aangezien PUR een agressief middel is en uithardt waardoor storingen ontstaan, word er geen garantie gegeven op pur-spuiten. Een pur-spuit is een slijtbaar vervanging product.

Ontdek het 65 cm PRO Purpistool Large PP2 met hoogwaardige Teflon-coating. Dit pistool is speciaal ontwikkeld voor professionals die dagelijks werken met PUR-schuim en streven naar foutloze afdichting en isolatie.

Dankzij de extra lange lance en de slijtagebestendige coating geniet je van maximale controle, minimale verspilling en een langere levensduur van je gereedschap. De universele aansluiting en ergonomische handgreep maken dit pistool hét betrouwbare hulpmiddel op de bouwplaats en in de werkplaats.

Productomschrijving

Het 65 cm PRO Purpistool Large Teflon Coating PP2 is hét professionele gereedschap voor het effciënt en nauwkeurig verwerken van PUR-schuim. Dankzij de hoogwaardige Teflon-coating op de interne bewegende delen ervaar je een uitstekende glijwerking en minimale kans op vastlopen, zelfs bij intensief gebruik.

Belangrijkste kenmerken

  • Lengte: 65 cm voor extra bereik en toegang tot lastige hoeken
  • Teflon-coating: voorkomt kleven van schuim en vergemakkelijkt reiniging
  • Robust aluminium behuizing: lichtgewicht, maar zeer duurzaam
  • Precisieregeling: eenvoudige dosering voor fijn werk of forse vulling
  • Universele aansluiting: past op alle gangbare PUR-schuim bussen

Voordelen voor de professional

  • Maximale controle: minder verspilling van schuim en strak resultaat
  • Langere levensduur: slijtagebestendige coating en robuuste constructie
  • Tijdbesparend: snelle reiniging en eenvoudige in- en uitbouw van de bus
  • Ergonomisch handvat: comfortabele grip en minder vermoeide handen

Toepassingen

Geschikt voor afdichting, isolatie en montage in gevelbouw, installatiewerk, kozijnenmontage, dichting van kieren en naden, en overige constructieve toepassingen.

Handleiding: http://www.feramotools.nl/pdf/pur.pdf

HANDLEIDING PUR PISTOOL

Dit pistool is enkel geschikt voor het gebruik in combinatie met daarvoor geschikte PUR bussen die beschikken over de pistoolschuim snelsluiting. Dit pistool is niet te gebruiken met PUR schuim wat gebruikt word met een rietje. Draag tijdens het gebruik van het pistoolschuim en bij het wisselen van de PUR bus plastic handschoenen en een veiligheidsbril.
PUR bussen die op  PUR pistolen gemonteerd zijn, dienen niet van het pistool verwijderen te worden enkel wanneer deze leeg zijn.
Zodra de bus pistoolschuim leeg is, dient deze door een nieuwe bus vervangen te worden. De bus dient verwijdert te worden door tijdens het losdraaien de trekker van het pistool ingedrukt te houden om eventueel overgebleven gas te laten ontsnappen. Gebruik  tijdens het verwisselen indien gewenst PUR cleaner om overtollig vers schuim te verwijderen. Monteer daarna direct een nieuwe bus met pistoolschuim.
Spuit daarna direct met het nieuw gemonteerde pistoolschuim het pistool door om luchtinsluiting te voorkomen.

Verwissel de bussen altijd op een plaats waar eventueel ontsnappende schuimresten geen schade aan kunnen richten. Na gebruik de beveiliging aan de achterzijde van het pistool dichtdraaien, en in gesloten toestand opbergen.
Indien u storingen ervaart met het pistool, is er de mogelijkheid om deze met PUR cleaner door te spuiten. PUR cleaner is enkel te gebruiken met schuim wat vers is. Hard schuim is enkel mechanisch te verwijderen.
Houd het pistool en het pistoolschuim uit de buurt van warmte en vuur, en bewaar deze op een koele plek uit de zon.

Merk:

SPERO

Artikelnummer:

PP2

Materiaal: Metaal + Teflon coating
Lengte pistool:

65cm

Lengte spuittuit: 50Cm
Gerelateerde Producten